Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

  • HobiDevre.com, kullanıcılarının www.HobiDevre.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktir.Kisisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarasi, e-posta adresi, gibi kullanicıyı tanımlamaya yönelik her türlü diger bilgiyi içermekte olup kisaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

 

  • HobiDevre.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. HobiDevre.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalısmalar yapmak amacıyla kullanabilir

 

  • HobiDevre.com kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliligin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gereklı özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. HobiDevre.com\'un gerekli bilgi güvenligi önlemlerini almasına karşın, www.HobiDevre.com sitesine ve sisteme yapilan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, HobiDevre.com\'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

  • HobiDevre.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.HobiDevre.com sitesinin kullanimina dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanicilar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletisim dosyasi gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

  • HobiDevre.com mail Üyeliğinden çikmak için; sitemize kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak üye bilgilerim bölümünde e-posta bildirileri çıkar seçeneği seçilerek çıkmış olacaksınız.

 

  • Online destek sistemi üzerinde yaptığınız yazışmalar tamamen gizlidir. Üçüncü şahıslara açıklanmayacaktır

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

  • Içiniz rahat olsun, sitemizden güvenliginizi riske atmadan özgürce alışveriş yapabilirsiniz. HobiDevre.com 128bit SSL güvenlik ile birlikte kredi Karti Güvenli Ortak Ödeme sistemini kullanır.Bu sistemin güvenligi ve bakımı ilgili işlemin yapıldığı banka tarafından sağlanır.Bu sistem sayesinde HobiDevre.com sunucularında kredi karti bilgisi kesinlikle saklanmaz.

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

  • Sitemiz Müsteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. e-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarinizdan aktarılan bilgilerin güvenligini hiçbir koşulda garanti edemez. HobiDevre.com e-posta yoluyla asla kredi karti bilginizi istemez.